Przekładnia kątowa FM.S42.I193L, typ 304A, pasuje do: Kosiarka dyskowa PRONAR; 403-004-000167 X Kardan
  • Opakowanie zbiorcze: 1 szt.
  • Waga: 22kg
  • VAT: 23%
  • Nr Techrol: KR07-018
  • Nr handlowy: 403-004-000167, 403004000167, 307850000014, 307-850-000014
  • Kod EAN: 5906872192087
Dane techniczne
Dane techniczne
Producent: X Kardan
Opis produktu
Opis produktu
Przekładnia kątowa FM.S42.I193L typ 304A przeznaczona do kosiarek dyskowych Pronar.
Odpowiada za przeniesienie napędu z wałka WOM na listwę tnącą.
Stosowana w kosiarkach tylnych, przednich oraz bocznych.
Zamiennik przekładni Comer T-304A.
Przystosowana do pracy w warunkach intensywnej eksploatacji.
CECHY PRODUKTU:
- Model: FM.S42.I193L
- Typ: 304A
- Oznaczenia dodatkowe: 577N-29000000, 475N
- Zamiennik: Comer T-304A
- Przełożenie: 1:1,93
- Obroty nominalne: 540 obr/min
- Moc maksymalna: 55 KM (42 kW)