• Opakowanie zbiorcze: 1 szt.
  • Waga: 4.7kg
  • VAT: 23%
  • Nr Techrol: OL15-003
  • Kod EAN: 6090000331031
O producencie

O producencie

JASOL jest marką Rafinerii w Jaśle - największego niezależnego producenta środków smarnych w Polsce.

Obecnie Rafineria w Jaśle (województwo podkarpackie, 48 km od Rzeszowa) jest bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą w branży petrochemicznej. Nieustannie inwestuje w nowoczesne technologie, zatrudnia wysoko wykwalifikowanych specjalistów oraz realizuje wiele zaawansowanych projektów badawczo-rozwojowych. Pozwala to na cykliczne wprowadzanie nowej gamy wysokiej klasy produktów dedykowanych dla przemysłu i motoryzacji.

Zakład produkcyjny Rafinerii zlokalizowany jest w historycznym sercu światowego przemysłu naftowego. To w Jaśle w 1888 roku powstała jedna z pierwszych na świecie Rafineria ropy naftowej, której założycielem był Ignacy Łukasiewicz – prekursor światowego przemysłu naftowego. Rafineria w Jaśle jest dzisiaj spadkobiercą i kontynuatorem jego pionierskich działań w przemyśle naftowym.

Marka JASOL to szeroka gama najwyższej jakości produktów przeznaczonych zarówno dla motoryzacji jak i na potrzeby przemysłu. W ofercie produktowej Marki JASOL znajdują się oleje mające szerokie zastosowanie motoryzacji, przemyśle, ogrodnictwie, leśnictwie, rolnictwie i ciężkim sprzęcie budowlanym.
Opis produktu

Opis produktu

Olej silnikowy CC40 JASOL AGRI CC 40 przeznaczony jest do smarowania silników wysokoprężnych różnych typów bez doładowania i doładowanych, pracujących przy średnich obciążeniach cieplnych i mechanicznych.
Olej silnikowy JASOL AGRI CC 40 jest mieszalny i zamienny z olejami o podobnej klasie lepkości i jakości.
Normy, specyfikacje API: CC SAE: 40
Parametry:
Lepkość kinematyczna w temp. 100oC, [mm2/s] 15,0
Wskaźnik lepkości 95
Temperatura płynięcia, [oC] -15
Temperatura zapłonu, [oC] 210
Liczba zasadowa, [mg/KOH/g] 3,5

Dane techniczne

Dane techniczne

Producent: Jasol
Zamienniki
POLECANE